• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Sonbaharın Favori Makyaj Renkleri Nelerdir?

Romantikliğin, eleganlığın ve tutkulu bir sonbaharı yaşamak için makyajınıza dikkat etmenizde fayda var. Peki, Sonbaharın Favori Makyaj Renkleri Nelerdir?

Sonbaharın Favori Makyaj Renkleri Nelerdir?
  • Beğen
    Loading...

Yaz sıcaklarında keyifli bir şekilde makyaj yapamadığımız için makyaj yapmayı hepimizin özlediğini biliyoruz. Sonbaharın gelişini kutlamak için harika bir sebep daha var. Bu da makyaj yapma özgürlüğüdür. Sonbaharın favori ruj rengini, far rengini ve favori makyaj stillerini sizler için bir araya getirdik. Romantikliğin, eleganlığın ve tutkulu bir sonbaharı yaşamak için makyajınıza dikkat etmenizde fayda var. Peki, Sonbaharın Favori Makyaj Renkleri Nelerdir?

Sonbaharın Favori Makyaj Renkleri Nelerdir?

Sonbaharın Favori Makyaj Renkleri arasında dikkat etmeniz gereken bazı renkler vardır. Bu renk detaylarından siz değerli okurlarımıza bahsetmek istiyoruz.

Pastel Renkler Ön Plana Çıkıyor!

Öncelikle dumanlı gözlerle bakışlarımızı ön plana çıkardık. Daha sonra NUDE akımına uyum sağlayarak doğallığa devam ediyoruz. Sonbahar ile toprak tonlarını birleştirerek yaptığımız makyaj bizim daha güzel görünmemize neden olacaktır.

Allıklar Doğallıklar

Yaz aylarında bronzlaşan tenimiz sonbaharla beraber yavaş yavaş açıldı. O şeftali tonlarındaki allığı yere bırakarak pembe tonlarındaki allığı kullanma zamanı geldi. Allık konusunda aklımızda bulundurmamız gereken en önemli detay ise yanaklarınızın doğal kızarma rengine uygun bir allık seçmeli ve bu allığı çantanızda bulundurmalısınız.

Eyeliner Değişimi

Sonbahar aylarından itibaren eyelinerlerde farklılık olacak. Daha ince ve daha kısa eyeliner çekmeye alışsak iyi olur gibi. Makyajda zaten doğallığın ön plana çıktığından bahsetmiştik.

Dumanlı Gözler Önemli

O siyah ve gri uyumunu hemen herkes hatırlar değil mi? Şimdi o eski dumanlı gözlerden eser yok. Pastel tonları yerine sedefli renkleri kullanarak birbirinden farklı renklerle dumanlı gözlerdeki gibi yoğun bir göz makyajı yapabileceksiniz.

Doğal Kaşlara Devam!

Kaşlarda geçen yıla oranla pek bir farklılık olmayacak gbi. Mesela daha az boyanacak, şekli daha doğal olan kaşlara alışsak iyi olacak. Kaşların değil de gözlerin ve dudakların ön planda olacağı bir sezon bizi bekliyor gibi. Sonbahar makyaj trendleri arasında siz de seçiminizi yaparken sizin yüzünüze yakışan ve en doğal olan makyajı seçmenizde fayda var. Bundan dolayı makyaj yaparken veya yaptırırken kendinize uygun renkleri seçmenizi ve yüz şeklinize uygun olan makyajı yapmanızı tavsiye ederiz.

YAZAR