• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Sonbahar Düğünleri İçin Öneriler

Bugün sizler için Sonbahar Düğünleri İçin Öneriler hazırladık. Siz de önerilerimizi dikkate alarak sonbahar da rüya gibi bir düğün yapabilirsiniz.

Sonbahar Düğünleri İçin Öneriler
  • Beğen
    Loading...

Eğer siz de düğününüzü sonbaharda yapmaya karar verdiyseniz mevsime uygun bir organizasyon yapmanız şarttır. Özellikle Sonbahar da düğün mü yapılır? Hava buz gibi diyenlerin bile hayran olacağı bir düğün organizasyonu yapmak çok da zor olmasa gerek. Zaten biz bugün sizler için Sonbahar Düğünleri İçin Öneriler hazırladık. Siz de önerilerimizi dikkate alarak sonbahar da rüya gibi bir düğün yapabilirsiniz.

Sonbahar Düğünleri İçin Öneriler

Sonbahar düğünü dediğimiz zaman hemen hepimizin aklına kahverengi ve turuncu renkler gelebilir. Elbette bu mevsimin rengi kahverengi ve turuncular olsa da bu renkleri biraz farklılaştırmanın zamanı geldi diye düşünüyoruz. Sonbahar düğününde önerileri sizler için sunuyoruz.

Kovboy Esintileri Ortamı Hareketlendirir

Kovboy ayakkabıları şüphesiz en temel ögemiz olmalı. Ortamın ambiyansına uygun olan kovboy esintileri sizin düğününüzün daha hareketli olmasını sağlayacaktır. İster kovboy ayakkabılarını saksı olarak kullanın isterseniz de davetiyenin bir kesimini kovboy çizmesi olarak yaptırın. O televizyonlarda gördüğünüz kovboy filmlerini düğününüzde yansıtarak siz de harika bir düğüne sahip olabilirsiniz.

Elmasız Olmaz

Düğünlerdeki sonbahar konseptlerinde karşımıza meyvelerle alakalı da detaylar çıkıyor. Öncelikle düğün pastası süslenirken kesinlikle elmaya yer vermeniz gerekiyor. Düğünden önce misafirlerinize özel bir oturma düzeni hazırlamanız gerekiyor. Herkesin oturması gereken isimlikleri elmalardan yapabilirsiniz. Masalara elmaları oyarak yapılmış mumlukları koyabilirsiniz. Elma şekerleri, elma suları ve kıpkırmızı elmalar da sizin konseptinize güzellik katacaktır.

Kaktüsler Ortamı Renklendirsin

Değişik düğün konseptlerinden biri de kaktüs. Sonbahar gelinleri üzerindeki renkli çiçekleri ve küçük sevimli görüntüleriyle kaktüsler düğünlerdeki yerini çoktan aldılar bile. Öncelikle sonbahar düğününde mekana girişte kocaman kaktüs saksısı koyabilirsin. Sonbahar davetiyelerinde de illa kuru yaprak kullanacaksınız diye bir kaide yok. Kaktüslü olanları da inceleyebilirsiniz. Nikah hediyesi olarak da kaktüs sukulentleri kullanabilirsiniz. Gelin çiçeğinin içine de ince kaktüsler yerleştirebilirsiniz.

Kahve İyi Bir Tercih

Eğer eşinle beraber kahve tutkunuysan, sabahları kahve içmeden ayılamıyorsan kahve çekirdeklerinden oluşan hediyelikler tercih edebilirsiniz. Düğün mekanında mutlaka da bir kahve köşesi yapmanızı öneririz. Bu köşede misafirlerinize ücretsiz kahve içme imkanını sunabilirsiniz.

YAZAR