• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Size Aşık Olduğunu Anlamak İçin İpuçları

Size Aşık Olduğunu Anlamak
  • Beğen
    Loading...

Karşınızdaki kişinin size aşık olup olmadığını anlamak, bazen gerçekten çok zor olabilir. Siz de ona ilgi duyuyor ancak açılmaktan çekiniyorsanız, size açık olduğunu anlamak için ipuçları başlığı altında vereceğiniz bilgiler sayesinde, size aşık olup olmadığı hakkında daha net fikir sahibi olabilir ve buna göre hareket edebilirsiniz.

Size Aşık Olduğunu Anlamak İçin İpuçları

Öncelikleri Arasında Yer Almak: Size her zaman öncelikleri arasında yer vermesi, tek bir gerekçe olmasa da diğer gerekçelerle birlikte bir ipucu olabilir. İnsan arkadaşını da öncelikleri arasına koyabilir. Ancak diğer unsurlarla bunu birleştirerek, bu konuda daha net bir kanıya varabilirsiniz.

İhtiyaçlarınızın Önemsenmesi: Herhangi bir konuda ihtiyaçlarınızı önemsemesi, basit dahi olsa ihtiyacınızın giderilmesi için büyük zahmetler çekmesi, size aşık olup olmadığını anlayabileceğiniz ipuçları arasındadır.

Sizin Yanınızdayken Daha Neşeli ve Mutluysa: Sizin yanınızda olduğunda onun kendisini daha neşeli ve mutlu olduğunu görüyorsanız, muhtemelen bu neşe ve mutluluk boşuna değildir.

Gözlerini Üzerinizden Alamıyorsa: Cinsel bir arzuyla değil de size aşk dolu gözlerle bakıyorsa, bu durumda size aşık olduğu oldukça açıktır. Çünkü aşk dolu gözlerle bakmak bir rol değil, rol olsa da her zaman herkesin becerebileceği bir rol değildir.

Heyecanlanıyorsa: Karşınızdaki kişinin sizin yanınızda heyecanlanması, konuşurken ya da bir iş yaparken sıklıkla şaşırması ve duraksaması, size olan duygularının bir neticesi olabilir.

Daha Fazla Yanınızda Olmak İstiyorsa: Tüm sakarlıklarına ve çekingenliklerine rağmen sizi görmek için can atıyor ve daha fazla yanınızda olmak için çeşitli bahaneler uyduruyorsa, bu da size aşık olduğunu anlamak için ipuçları arasında belirgin bir işarettir.

YAZAR
ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.