Erkeği Tahrik Etmek

Bir erkeği tahrik etmenin en iyi yolları nelerdir?

Erkeklere bazen acımak gerekir. O kadar kolay dırlar ki, bir kadın yeter ki istesin erkeği iki dakikada çılgına çevirip baştan çıkarabilir. Bir de bunun için dokunacağı yerleri bilir ve doğru dokunuşları yaparsa artık o erkeği dizginlemeniz mümkün olmayacaktır.

Bu durum gözünüzü korkutmasın, bir erkeği hem tahrik edip hem de bunu sadece oyun niyeti ile yapmak çok eğlenceli olacaktır. Ama niyetiniz eğlenceden daha fazlası ise bu bilgiler tam sizin için.

Erkeklerin de kadınlar gibi bedenini tanımak gerekir. Erkeklerin bedeninde de onları tahrik eden erojen bölgeler vardır. Eğer erkeğinizi takip eder ve hangi bölgelerden daha çok zevk alıp tahrik olduğunu tepsi ederseniz istediğiniz zaman onu çılgına çevirmek hiçte zor olmayacaktır. İşte erkeklerin en çok tahrik oldukları yerler;

Kalça Kısmı

Kulağa acayip gelse de erkekler de kalçalarına dokunulmasından veya masaj yapılmasından hoşlanmaktadır. Eğer bunu yaparsanız neticeyi görürsünüz.

Dudaklar

erkeği tahrik etmenin yolları

Dudaklar erkeklerin en hassas bölgelerindendir ve bir erkeği öpmek onun için ön sevişme demektir. Artık bundan sonra zaten erkek kontrolü ele alacaktır. Siz yeter ki o mesajı dudaklardan gönderin.

Boyun Bölgesi

Evet, yanlış duymadınız. Erkekler de en az kadınlar kadar boyun bölgesinin öpülmesinden büyük zevk alırlar. Erkeğin boyun kısmını şehvetle öpmek ve dudağınızın ıslaklığını hissettirmek erkeği büyük bir zevke getirecektir. Eğer erkeğinizi şımartmak istiyorsanız boyun bölgesini öpmeyi deneyin, asla pişman olmayacaksınız.

Göğüsler

Ön sevişmede erkeğin en çok zevk alacağı yerlerden biri de göğüs kısmıdır. Özellikle göğüs uçları doğru dokunuşlar yapıldığında doğrudan beynin cinsel bölgesini ve erkeğin penisini uyarmaktadır. Erkeğinizin ilişkiden son derece mutlu ayrılmasını istiyor ve sevişmeyi uzatmak istiyorsanız ona bu iyiliği mutlaka yapmalısınız.

Kasık Bölgesi

Erkeğin kasık bölgesine uygulanacak masaj veya tahrik edici hafif dokunuşlar, onu harekete geçirecektir. Emin olun çok eğleneceksiniz.

Diğer Yerler

Vücudun diğer yerleri erkekler için her ne kadar erojen sayılmasa da kadının dokunuşları ve öpücükleri buralardan da zevk almaya sebep olacaktır. Erkeğin, avuç içleri, koltuk altı, göbek çevresi, bel, boyun, kulak memesi gibi dokunmak isteyeceğiniz her bir yer doğru dokunuşları yaptığınızda erkeğe zevk verecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz