• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Rüyada Fatiha Sûresi Okumak

Rüyada Fatiha sûresi okuduğunu görmek ne anlama gelir? Rüyada okunan veya dinlenen Fatiha sûresi, hayır ve berekete, güç işlerin kolaylaşmasına, bol rızka ve ferahlıkla duanın kabul edilmesine yorumlanır.

Rüyada Fatiha Sûresi Okumak
  • Beğen
    Loading...

Rüyada okunan veya dinlenen Fatiha sûresi, hayır ve berekete, güç işlerin kolaylaşmasına, bol rızka ve ferahlıkla duanın kabul edilmesine yorumlanır. Rüyada Fatiha’yı okuduğunu gören kişiye yüce Allah hayırlı kapılar açar.

Bir kimse Fatiha sûresini okuduğunu veya kendi üzerine okunduğunu görse rüyayı görenin ilmine, uzun ömrüne ve kurtuluşa hükmedilir.

Rüyada Fatiha sûresinin evinde bir grup tarafından okunduğunu ve kendisinin de aynı grubun içinde sureyi okuduğunu veya aile bireyleri ile birlikte dinlediğini görse o kimsenin ailesiyle birlikte Yüce Allah’ın izniyle sorgusuz sualsiz cennetlik olduklarına işaret eder.

Rüyada Fatiha sûresinin yalnız bir veya iki ayeti okuduğunu görmek veya duymak günah ve hatalarından tövbe edeceğine yorumlanır.

YAZAR
Duygu Y
Latest posts by Duygu Y (see all)