• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Rüyada Erkeklik Organı Görmek

Rüyada erkeklik organı görmek ne anlama gelir? Rüyada erkeklik organının normal bir uzunlukta büyüdüğünü görmesi ne anlama gelir? Rüyada erkeklik organının küçüldüğünü görmek ne anlama gelir? Rüyada hamile olan bir kadının erkeklik organını görmesi ne anlama gelir? Rüyada bir erkek penisinin koptuğunu görmesi ne anlama gelir? Rüyada penisinin olağan dışı büyüdüğünü görmek ne anlama gelir?

Rüyada Erkeklik Organı Görmek
  • Beğen
    Loading...

Rüyada görülen erkeklik organı kazanılacak malı simgeler. Ayrıca hayırlı evlada, uzun ömre işaret eder. Kimi zaman ise sevinçli bir haberi veya sağlığı çağrıştırır. Bazı durumlarda da evliliğe ya da güçlü ve kudretli olmaya işaret sayılır.

Bir erkek rüyada erkeklik organının normal bir uzunlukta büyüdüğünü görse o kimsenin çok malı ve çocukları olacağına işaret eder.

Erkeklik organının küçüldüğünü görmesi ise o kişinin öleceğine hükmedilir ya da çocuğu varsa çocuğunu, yoksa malının ve mülkünün elinden çıkacağına hükmedilir.

Bir kadın rüyasında yabancı bir erkeğin erkeklik organını görse bir erkeğe ilgi gösterdiğine uyarıdır.

Eğer hamile olan bir kadın erkeklik organını görürse erkek çocuk doğuracağına işaret sayılır.

Bir erkek rüyada penisinin koptuğunu görse neslinin tükeneceğine ya da nefsinin bir daha uyanmayacağına hükmedilir.

Penisinin olağan dışı büyüdüğünü görmesi ise o kişinin ünlü olacağı ve şöhretinin ülke dışına taşacağına hükmedilir.

YAZAR
Duygu Y
Latest posts by Duygu Y (see all)