• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Rüyada Cenaze Görmek

Rüyada cenaze görmek ne anlama gelir? Rüyada cenaze taşıdığını görmek ne anlama gelir? Rüyada cenazenin arkasından gittiğini görmek ne anlama gelir? Rüyada cenaze işlerini düzenlediğini görmek ne anlama gelir? Rüyada kendi cenazesinin arkasından yabancıların ağladığını görmek ne anlama gelir?

Rüyada Cenaze Görmek
  • Beğen
    Loading...

Rüyada görülen cenaze, uzun bir ömrü simgeler. Bazen gurbete çıkmayı işaret eder. Kimi zaman sağlık veya beklenmeyen bir mirasa yorumlanır. Ayrıca düğün evi olarak da çağrışım yapar.

Bir kimse rüyasında cenaze taşıdığını görürse zengin olacağına ve çevresinin kendisine muhtaç olacağını işaret eder.

Eğer bir cenaze üzerine namaz kıldığını görürse Allah’ın sevgili kulu olduğuna hükmedilir.

Bir kimse rüyada cenazenin arkasından gittiğini görse uzun ömürlü olacağının işaretidir.

Bir kimse rüyada gittiği cenazenin kendi ailesinden birine ait olduğunu ve ağlayarak takip ettiğini görürse hastası varsa iyileşeceğine, çocuk bekliyorsa sağlıklı bir çocuğu olacağına işaret sayılır.

Bir kimse kendi cenazesinin arkasından yabancıların ağladığını görürse o kişinin adı hayırla anılır.Cenazesinde kalabalık ne kadar çok olursa yaşamı da o nisbette rahat olur.

Bir kimse rüyada cenaze işlerini düzenlediğini görürse o kimsenin yakın bir zamanda evinde bir düğün töreni olacağına işarettir.

YAZAR
Duygu Y
Latest posts by Duygu Y (see all)