• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Rüyada Besmele Görmek

Rüyada besmele görmek ne anlama gelir? Rüyada demir kalemle besmele yazdığını görmek ne anlama gelir? Rüyada güzel bir yazı ile besmele yazdığını görmek ne anlama gelir? Rüyada iki kaşın arasına besmele yazıldığını görmek ne anlama gelir? Rüyada besmelenin okunduğunu veya söylendiğini görmek ne anlama gelir?

Rüyada Besmele Görmek
  • Beğen
    Loading...

Rüyada duyulan veya çekilen besmele her kilidi açan bir anahtar misali her isteğin yerine gelmesine işarettir. Rüya sahibine Cennetin bütün kapıları ardına kadar açılır.

Rüyada besmelenin okunduğunu veya söylendiğini görmek, o kişinin Yüce Allah’ın sevdiği kulu olduğunu gösterir.

Rüyada güzel bir yazı ile besmele yazmak ise rüya sahibinin ilim ve sanatta yükseleceğini gösterir. Besmeleyi ölü bir kimsenin yazdığını rüyada görmek ise ölen kişinin Yüce Allah’ın rahmetine eriştiğine işaret eder.

Rüyada besmele ne ile yazılmışsa onunla yorumlanır. Sözgelimi, eğer altın ile yazılmışsa rızka veya inanışlarının doğruluğuna işarettir. Eğer besmele uygun görülmeyen bir şey ile yazılmış ise o kimsenin sıkıntıya düşeceğine ve eğri yola saptığına işarettir.

Demir kalemle besmeleyi yazmak; kuvveti, rızkı ve o kişinin işinde kararlı olduğunu gösterir.

Şayet yazılan besmele düzgün ise rüyayı görenin yüksek bir rütbeye, geniş bir ilme sahip olduğuna işaret eder.

Rüyada iki kaşın arasında besmelenin yazıldığını görmek, rüya sahibinin yakında öleceğine işaret eder.

YAZAR
Duygu Y
Latest posts by Duygu Y (see all)