• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Rüyada Azrail Görmek

Rüyada azrail görmek ne anlama gelir? Rüyada azraili güler yüzlü görmek ne anlama gelir? Rüyada azraili öfkeli görmek ne anlama gelir? Rüyada hasta kimsenin azrail ile güreştiğini görmesi ne anlama gelir?

Rüyada Azrail Görmek
  • Beğen
    Loading...

Rüyada Azrail (A.S.)’ı görmek, Yüce Allah’ı seven kimsenin arzusuna kavuşmasına, darlıktan ferahlığa çıkmasına veya müjdeli haber almasına işaret eder.

Rüyada Azrail (A.S.)’ı güler yüzlü görmek, şehid olacağına işarettir.

Onu öfkeli halde görmek ise tövbe edemeden öleceğine yorumlanır.

Hasta bir kimse Azrail (AS.) ile güreştiğini ve ona galip geldiğini görse sağlığına kavuşacağını gösterir. Eğer Azrail (A.S.)’in kendisine galip geldiğini görürse öleceğine işarettir.

Şayet işsiz bir kimse rüyasında Azrail (A.S.)’i görürse şansının açılacağına işaret eder.

Rüyada Azrail (A.S.)’in elini öpmek, büyük bir mirasa konacağı olarak yorumlanır. Azrail (A.S.)’i görmek, bazen o kişinin ailesinden ayrılacağı veya bir kıtlık olacağına işaret sayılır. Azrail (A.S.) kimi zaman da salgın bir hastalığın işaretidir.

Rüyada Azrail (AS.)’i görmek, bazen hastaların ölmesine, büyük bir yangının çıkmasına veya şiddetli bir depremin olacağına yorumlanır. Kimi zaman da borcun unutulmasını, işlerin durgunluğunu çağrıştırır.

YAZAR
Duygu Y
Latest posts by Duygu Y (see all)