• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Rüyada Abı Hayat Görmek

Rüyada abı hayat görmek nedir, ne anlama gelir?

Rüyada Abı Hayat Görmek
  • Beğen
    Loading...

Abı Hayat Nedir?

Abı hayat ölümsüzlük anlamına gelmektedir. Abı hayat suyu, içen kişinin artık ölümsüz bir hayat süreceğine inanılan sudur. Bu bilgiler eşliğinde rüyada abı hayat görmeyi yorumlayalım.

Rüyada Abı Hayat Görmek

Rüyada görülen abı hayat uzun ömrün sembolüdür. Ayrıca abı hayat suyu anayı babayı çağrıştırır. Bazen sevince, murada er­meye, sağlığa ve müjdeli bir habere yorumlanır. Rüyada görülen abı hayat her bakımdan hayra işaret eder. Hasta bir kimse rüyada abı ha­yat suyundan içtiğini görse şifa bulacağına ve hastalıksız bir hayat sü­receğine işaret eder.

Rüyada Abı Hayat Suyu ile Abdest Aldığını veya Yıkandığını Görmek

Rüyada abı hayat suyu ile abdest aldığını veya yıkandığını görmek, o kişinin Cennetle müjdeleneceğine hükmedilir. Bir kimse rüyada abı hayat suyunu avucu ile içtiğini görse rüya sahi­binin şansının açılacağına ve bir mirasa sahip olacağına işaret sayılır. Bazen de abı hayat suyu rüyayı görenin ana veya babası olarak yo­rumlanır; çünkü çocuğun hayat kaynağı onlardır.

YAZAR