• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Rüyada Abdest Almak veya Abdesti Bozmak

Rüyada görülen abdest almak ne anlama gelir? Rüyada abdest bozmak ne anlama gelir? İşte detaylar.

Rüyada Abdest Almak
  • Beğen
    Loading...

Rüyada Abdest Aldığını Görmek

Rüyada görülen abdest almak, bazı rüyalarda da görüleceği gibi duruma, yerine ve kişiye göre çeşitli çağrışımlar yapar. Bazen ferahlığa, sevinmeye yahut temizlik olarak yorumlanır. Kimi zaman ise, borçlanmayı, nimetlenmeyi veya günahtan arınmayı sembolize eden Bazen de, uzun bir ömrü simgeler. Bir kimse rüyada abdest alıp namaz kıldığını görse, rüya görenin borcu varsa, borçlarını ödeyip sıkıntıdan kurtulacağına yorumlanır. Rüyada, dere kenarında abdest almak, rüya sahibinin yolculuğa çıkacağına işaret sayılır ya da hasta ise Şifa bulur. Borçlu veya hasta bir kimse rüyada boy abdesti aldığını görse, rüyayı görenin borcundan kurtulacağına, hasta ise şifa bulacağına hükmedilir. Bazen de bekâr bir kimsenin rüyada boy abdesti aldığını görmesi, o kişinin evleneceğine işaret sayılır.

Rüyada Abdest Almak

Rüyada Abdest Almak

Rüyada Abdest Bozduğunu Görmek

Rüyada görülen abdest bozmak, rahatlığı sembolize eder. Kimi zaman ise fena bir kimseden kurtulmaya işaret sayılır. Bazen de rüya sahibinin üzüleceği bir haber alacağına işaret eder. Bazı yorumcular, “abdest bozmak, kişinin mal kaybedeceğine yorumlanın” demişlerdir.

Rüyada Abdesthane Görmek

Rüyada görülen abdesthane, sır saklayan bir kimse ile sem­bolize edilir. Abdesthane, bazen yolculuğa, işyerine, ev yada yoksulluk olarak yorumlanır. Kimi zaman da temizliğe veya ferahlığa çağrışım yapar. Bazen ise haram malın saklandığı bir depoya işarettir. Ayrıca dilencilik yapan veya sadaka toplayan yatalak birine işaret sayılır.

YAZAR