• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Manikürünüzü Evde Kendiniz Yapabilirsiniz

evde Manikür yapma
  • Beğen
    Loading...

Güzelliğine önem veren bayanların en önemli sorunlarından birisi de manikür ve pedikürdür. Bu işi uzmanının yapması daha doğru olsa da her defasında bunun için salona gidip profesyonel hizmet alaya aslında gerek yoktur. Siz de evinizde kendi başınıza pekala çok güzel manikür yapabilirsiniz. Eğer buna alışırsanız senede 3 – 5 defa uzman desteği almanız yeterli olacaktır. Belki de hiç gerek kalmaz…

Manikür ve pedikürün en önemli aşamasının tırnak etrafını çevreleyen etler olduğunu biliyoruz. Eğer etrafınızdaki insanlar ve çevreniz bu konulara önem veriyorsa manikür ve pedikür yaptırmadığınızda ne kadar kötü bir görünüme sahip olduğunuzu ve bakımınızı ihmal ettiğiniz ortaya çıkacaktır.

Elinizin daha güzel görünmesi, tırnaklarınıza oje sürdüğünüzde ojeli tırnağınızın kusursuz bir şekilde görünmesini istemek sizin de hakkınız. Ancak her zaman bunun için bu işi yapan salonlara gidecek bütçe ayırma şansınız olmayabilir veya bütçe ayırmak istemeyebilirsiniz.

İşte size az maliyetle uzun süre evinizde kolayca manikür ve pedikür yapmanıza olanak sağlayacak harika bir tüyo;

Tırnak etlerinizden kurtulmak için basitçe birkaç aşama ile bu işi çözüme kavuşturabilirsiniz. Sadece birkaç ürün alarak artık manikür ve pedikür işinizi evde yapabileceksiniz. Tırnak etlerinizi önce yumuşatacak, sonra temizleyip itecek ve toparlayarak harika bir görünüme sahip olacaksınız.

 

Nemlendirici Tırnak ve Tırnak Eti Kalemi Kullanın

Piyasada bulunan nemlendirici tırnak ve tırnak eti kalemlerinden güvendiğiniz bir markanın ürününü alarak işe başlayabilirsiniz. Kullanımı gayet kolay ve basit olan bu kalem içerdiği Aloe Vera sayesinde tırnak etlerinize derinlemesine nüfuz edecek ve kolayca tırnak etlerinizi yumuşatıp itmenizi sağlayacaktır.

Leke Açıcı ve Soyucu Maske de İşinizi Görecektir

Leke açıcı ve soyucu maskeler de gayet pratik ve kullanımı kolay, aynı zamanda çok iyi netice veren üründür.  Manikür ve pedikür için geliştirilmiş olan maskeler evinizde kolayca bu işi yapmanızı sağlamaktadır. Maske içerisinde bulunan doğal deniz yosunu kabuklarının etkisi ile tırnaklarınızın çevresindeki kirler kolayca ortadan kalkmaktadır. Maskenin güçlü etkisi ile tırnak plağınız daha pürüzsüz hale gelecek ve tırnak etleriniz yumuşayacaktır. Böylece tırnak etleriniz kolayca açılacak ve tırnak etlerinizin toparlanacaktır.

Artık törpünüzü yaparak ojenizi kolayca yapabilirsiniz. Deneyin çok iyi sonuç alacaksınız.

YAZAR
ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.