• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Kombinizi Belirleyin

Şık ve bakımlı görünmeyi herkes ister. Giyeceğiniz kıyafeti seçerken kombin yapabiliyor olmanız çok önemlidir. Kombinizi Belirleyin.

Kombinizi Belirleyin
  • Beğen
    Loading...

Şık ve bakımlı görünmeyi herkes ister. Giyeceğiniz kıyafeti seçerken kombin yapabiliyor olmanız çok önemlidir. Eğer kullandığınız parçalar birbirleriyle uyumlu değillerse o zaman şık görüntüden uzaklaşırsınız. Kombin yapacağınız parçalar renk ve kumaş çeşidi olarak birbirine uymalıdır. Ne giyeceğinize karar verdikten sonra sıra geldi star parçaya.

Kombinizi Belirleyin

Kombinizi Belirleyin

Star Parçanızı Seçin

Kombinlerinize farklı bir hava katacak ve star parçanızı öne çıkaracak aksesuar önerileri bulabilirsiniz. Öncelikle star parçanız ne olacak onu seçmelisiniz. Sade bir elbise ya da takım giymek istiyorsanız star parçanız bir kemer, çanta ya da ayakkabı olabilir. Tam tersi çok sade aksesuarlar kullanıp tek parça şık bir elbiseyle de ortamın en göz alıcı insanı haline gelebilirsiniz. Star parça seçiminde en önemli olan ön plana çıkması gereken parçanın kaliteli, şık ve modern görüntüye sahip olmasıdır.

Aksesuar Seçimi

Star olmasını istediğiniz parçayı seçtiğinize göre gelelim kombinlerin olmazsa olmazı aksesuarlara. Aksesuar, bazen sade bir elbisenin üzerine takılan göz alıcı parlak bir kemer, bazen ayakkabı bazen çanta hatta bazen sadece saçınıza taktığınız bir toka bile olabilir. Kombininizde örneğin çantanız mı star parça olsun istiyorsunuz, sadece rengini patlatmanız çantanızın star olmasına her zaman yetmeyebilir. Kenarına bağladığınız bir fular, ya da capcanlı rengiyle zaten göz kamaştıran çantanızın üzerinde ki taşlı bir klips, kenarlarında uçuşan tüyler gibi aksesuarlar star parçanızın daha da ön plana çıkmasını sağlayabilir. Eğer nasıl yapacağımı bilmiyorum diyorsanız, kombinlerinize farklı bir hava katacak ve star parçanızı öne çıkaracak aksesuar önerileri almanızı öneririz.

Rahatlık mı? Şıklık mı?

Şık görünmek herkes için aynı anlam ifade etmeyebilir. Bazen kadınlar şık görünmek için çok rahatsız kıyafetler ve ayakkabılar tercih edebilirler. Bu durum herkesin şıklıktan ne anladığına ya da nasıl görünmek istediğine göre değişir. Son zamanlarda kadınların daha rahat, sade, şık tek bir parçanın star olduğu ve ön plana çıktığı kombinleri tercih ediyorlar. Tarzınız ne olursa olsun şık bir kombin yapmak istiyorsanız star parçanız mutlaka olmalıdır. Sade bir tarza sahip olup aksesuar kullanımına karar veremeyenler, kombinlerinize farklı bir hava katacak ve star parçanızı öne çıkaracak aksesuar önerileri alabilirler.

 

 

YAZAR
Latest posts by Mercan (see all)