• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Kır Düğünü Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kır Düğünü yapacak olan kişiler kır düğün bahçesi tutarken bazı unsurlara dikkat etmesi gerekir. Kır düğünü ile ilgili dikkat etmeniz gereken unsurlardan siz değerli okurlarımıza bahsetmek istiyoruz.

Kır Düğünü Hakkında Bilinmesi Gerekenler
  • Beğen
    Loading...

Kır Düğünü yapacak olan kişiler kır düğün bahçesi tutarken bazı unsurlara dikkat etmesi gerekir. Özellikle dünya evine girecek olan çiftlerimiz hayalindeki gibi bir düğün yapmak için çaba gösterirler. Kır düğünü ile ilgili dikkat etmeniz gereken unsurlardan siz değerli okurlarımıza bahsetmek istiyoruz.

Kır Düğünü Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Öncelikle kır düğün bahçelerinin web siteleri üzerinden, sosyal medya hesaplarından ya da ulaşacağınız herhangi bir yerden kır düğünü yapacağınız yerle ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Daha sonra görüşmeye gideceğiniz kır düğün bahçesinden mutlaka önceden randevu almalı ve daha detaylı bilgi edinmelisiniz. Kafanızda eleme yaptığınız ve üzerinde düşündüğünüz kır bahçeleri arasında eleme yapabilirsiniz. Görüşmelerinizde küçük notlar almayı ve bu notları sonradan değerlendirmeyi de unutmayın.

Bir ömür boy mutlu olmak için adım attığınız bu özel günde yanınızda olmasını istediğiniz yakınlarınız için kolay ulaşım sağlayacakları, trafiğin yoğunluğuna takılıp geç kalmadan, kolaylıkla bulacağınız bir yer önemlidir. Eğer bulduğunuz yer sıkıntılı bir yer ise ve bazı tereddütleriniz varsa riske atmamak için düğün davetiyetinizin altına net bilgi vermeniz gerekiyor.

Bir diğer dikkat edilmesi gereken detay ise kır düğün bahçesinin yalnızca görüntüsü, masa düzeni ve peyzajına bakarak seçim yapılmasıdır. Tabiki de kır düğününün yapılacağı mekanın hem kusursuz güzellikte hem de kusursuz düzende olması önemlidir. Sizin kiraladığınız boş bir arazi ve çimlerden oluşan bir yerse orayı süslemek de size düşüyor.

Düğün mekanı kadar önemli olan bir diğer unsur da orkestradır. Bir düğün organizasyonunun olmazsa olmazları arasında yer alan orkestra geceye kattığı enerjisiyle unutulmazlardandır. Orkestranın neşesi, enerjisindan dolayı gelen davetliler de mutlu olacaktır. Orkestra’ya sizin ve davetlilerin eğleneceği, eşlik edeceğiniz şarkıların listesinin olması da önemlidir. Düğün giriş şarkısı, düğün dans şarkısı, pasta kesim showu, yemek arası şarkıları, takı merasimi esnasında çalacak şarkılar vb. geçişlerde orkestranın fikrini alarak bir liste oluşturabilirsiniz. Kendi kafanıza göre bir liste oluşturduğunuzda eğer bu liste orkestraya uymuyorsa hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bundan dolayı hazırladığınız listeyi daha önceden orkestra ile paylaşmalısınız. Kır düğününü yapacağınız mekanın da şarkılara uyum sağlaması önemlidir.

YAZAR