• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

  • Beğen
    Loading...

Düğün sezonu için elbise seçimi yaptınız mı?

Yaz ayları içerisindeyiz artık, eşimizin dostumuzun peş peşe düğün organizasyonları çoktan başladı. Gelin ve damat kadar heyecan içerisinde olan davetliler içinde en önemli konulardan biri elbise seçimi oluyor. Düğünün olacağı mekan elbise seçiminde oldukça önemli bir faktör oluyor. Düğünlerin hepsi kapalı bir mekanda olmuyor. Kır düğünü, plaj düğünü, otel düğünü gibi bir çok farklı mekanlarda gerçekleşebiliyor. Bu farklı mekanlar için elbise seçimi nasıl olmalı?
Yaz ayı ile birlikte gelen düğün sezonunda sevdiğimiz kişilerin düğünlerinde şık ve dikkatleri üzerimize çekecek bir elbise tercihi nasıl yapılır?
Düğünlerde tüm dikkatleri üzerine çekmek isteyenler için Morhipo MAG trendleri karşınızda.

2019 yaz favorisi pastel tonlar

Yaz düğünlerinin favori mekanları arasında plajlar geliyor. Bu sene ön planda olan pastel tonlarından seçeceğiniz bir elbiseyle plaj düğünlerinde göz kamaştırabilirsiniz. Bu düğünlerde rahat hareket edebilmek için özellikle uçuşan elbiseleri tercih edebilir, doğal çiçekler ve tül aksesuarlar kullanarak da fark yaratabilirsiniz. Yaz aylarında yapılan düğünlerin favorilerinin biride plajlardır. Bu yıl ilgi çeken ve ön planda olan pastel tonlar ile tercih edeceğiniz bir elbise, plaj düğünlerinde dikkatleri üzerinize çekmeye yeterli olacaktır. Çiçek ve tül aksesuarları ile far yaratabilirsiniz. Rahat etmek için özellikle uçuşan elbiseler de tercih edebilirsiniz.

En romantik seçim; dantel elbiseler

Bir kır düğününe davetliyseniz, mekanın romantizmine uygun bu senenin trendi dantel elbiseleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca uçuşan elbiselerin yanı sıra romantikler için bu sene oldukça fazla mevcut olan çiçekli kumaşlar ve volanlı tasarımlar da bu düğünler için de biçilmiş kaftan! Kır düğününe davetli olduğunuzu düşünürsek, bu mekanın romantizmine yatkın aynı zamanda bu senenin de trendi olan dantel elbiseler ile oldukça şık görünebilirsiniz. Ayrıca bu düğünler için yine bu senenin modası olan volanlı tasarımlar ve çiçekli kumaşlar en şık tercihlerden biri olacaktır.

Sade elbiseler ile birlikte; dikkat çekici aksesuarlar

Davetlisi olduğunuz düğünün boğaz manzaralı bir terasta olduğunu varsayarak, sade bir elbise modeli tercih edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz sade elbiseyi aksesuarlar ile kombinleyip harika görünebilirsiniz. Düğün şık bir otel salonu veya düğün salonundaysa tercihinizi kesinlikle abiye elbiselerden yana kullanmalısınız. Bu sene volanlı tasarımların, dantellerin ve tüllerin moda olduğunu hatırlatmak isteriz.  

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.