• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Erkekler Yatakta Ne İster?

Kadınlar her ne kadar erkekleri düz mantık, anlayışsız ve bencil olarak niteleseler de erkekler de kadınların gereksiz takıntı yaptığını düşünürler. Peki, Erkekler Yatakta Ne İster?

Erkekler Yatakta Ne İster?
  • Beğen
    Loading...

Bildiğiniz gibi sevişmek doğada her canlının yaşadığı bir durumdur. Erkekler genelde bedenleriyle sevişirken, kadınlar ruhlarıyla sevişmeyi tercih ederler. Bundan ötürü cinsel hayatlarında bir takım çatışmaların olması kaçınılmaz bir durumdur. Kadınlar her ne kadar erkekleri düz mantık, anlayışsız ve bencil olarak niteleseler de erkekler de kadınların gereksiz takıntı yaptığını düşünürler. Peki, Erkekler Yatakta Ne İster?

Kadınlar ve erkeklerin cinselliğe bakış açısı farklıdır. Peki ama erkekler yatakta ne ister? Cinsellikte kendini saklama ve çok sorgulama gibi durumlar söz konusu değildir. Oysa her iki taraf içinde haklı ya da haksız olacak bir durum söz konusu değildir. Cinsel hayatta durum farklı bakış açısından ve karakterden ibaret olmaktadır.

Erkekler Yatakta Ne İster? Erkekler Sevgiyle Yapılan Cinselliğe Önem Veriyor!

Erkekler yatakta ne ister kısmında kadınların en büyük iddiası istediklerinin yalnızca bedensel hazdan ibaret olduğunu düşünmesidir. Fakat erkekler açısından en doğru cinsellik sevgi ve aşk gibi duyguların olduğu cinselliktir. Anlık bedensel ihtiyaçlarını bir kenara bıraktığımızda erkekler cinsellikte utangaçlığı bir kenara bırakan kadınlardan hoşlanmaktadır.

Erkekler Birlikte Oynayacağı Kadını Sever

Erkeklerin yataktaki en büyük beklentisi kendisine eşlik edecek bir kadındır. Pek çok kadın yetiştirilme tarzı veya bir takım kalıplara takıntılı kaldığı için istediği ya da istemediği şeyleri dile getirmekten hoşlanmaz ve bazen de bu durumdan korkarlar. Bundan dolayı kontrolü erkeğe bırakırlar. Bazı erkekler kontrolü elinde tutmaktan hoşlanırken bazısı pek sevmez ve kadından uzaklaşabilir.

Erkekler Monotonluğu Sevmez!

Monotonlaşmış bir cinsel hayat her iki taraf için de oldukça kötüdür. Erkeklerin hoşlandığı şeyler yapıldığında ateşli bir birlikteliğin süresi daha uzun olacaktır. Erkekler izlemeyi sevdiğinden ötürü kadının onun için soyunması, dans etmesi ve kendine dokunması erkeğin tahrik olmasına yetecektir. Ayrıca cinsellik konusunda rahatlıkla konuşan kadınlar da erkekler için oldukça özel olmaktadır.

Erkekler her daim kadının kendine ait olduğunu, kendine özel birşeyler yaptığını görürse daha mutlu olacak ve karşıdaki kadını daha da isteyecektir. Asla normal ilişkinizde de, cinsel hayatınızda da monoton olmamalı, ilişkinize her daim canlılık katmalısınız. Nasıl kadın, erkek için bazı şeyler yapıyorsa, erkekte kadın için onun hoşlandığı şeyleri yaptığında daha mutlu bir ilişki ortaya çıkacaktır.

YAZAR