Erkek Sekse Nasıl İkna Edilir

Başlık biraz enteresan, çünkü genellikle erkekler her zaman sekse hazır düşünülüp kadınlar nasıl ikna edilir yazıları yazılır. Ancak bazen erkekler de cinsellikten geri durabilirler. Erkekler için cinsel ilişkiden uzak durma isteği zaman zaman oluşabilmektedir. Bunun pek çok nedenleri olabilir. Genel anlamda eşler arasında sevişmeyi başlatan çoğu zaman erkek olur ama bazen rollerin değişmesi gerekebilir.

Erkekler de bazı dönemlerde seks yapmaktan geri durabilir, cinsel ilişkiye karşı soğuk davranabilir. Eğer bu durum uzun sürerse ilişkilerde soğukluk başlar ve birliktelik tehlikeye düşebilir. Böyle zamanlarda kadınlar nasıl davranması gerektiğini bilmeli ve harekete geçmekten çekinmemelidir.

Kadın için erkeği sekse hazırlamak enteresan gibi görünse de gerçekte çok daha zevk verir. Kadının erkeği seks için hazırlaması ve bunu göstermek için yapacağı hareketler erkeği daha çok tahrik edeceği için sevişmenin ateşli geçeceği şüphesizidir.

İşte size sekse karşı isteksiz duran bir erkeği baştan çıkaracak ve harika bir gece geçirmenize yardımcı olacak tüyolar. Bu arada hemen söyleyelim çekinmeye hiç gerek yok, emin olun her şey daha güzel olacak ve bunu tekrar etmek isteyeceksiniz. Bilmeniz gereken tek şey bu yaptığınızın çok normal olduğudur.

İşe Güzel Bir Yemekle Başlayın

romantik aksam yemeği

Eşiniz için güzel bir yemek ve harika bir masa hazırlamaktan çekinmeyin. Bunların sadece dizi ve filmlerde olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Akşam için öncelikle güzel bir yemek hazırlayın, romantik bir masa ve tabi ki, mum ışığı…

Ancak dikkat etmeniz gereken yemeği fazla kaçırmamak ve rahatsız edici menü hazırlamamak. Hatta afrodizyak etkili yemek menüsü seçerseniz çok doğru bir seçim olacaktır.

dekolteli-ebise

Seksepalitenizi Yansıtın

Kıyafet elbette çok önemlidir. Giydiğiniz kıyafet sizin sekse hazır olduğunuzu göstermelidir. Eşiniz veya partnerinizi tahrik edici, dekoltesi bol bir kıyafet tercih edebilir ve hareketlerinizle bunu destekleyerek sekepalitenizi yansıtmalısınız. Unutmayın, kullandığınız ruj, parfüm, oturuşunuz, bakışınız, konuşurken ses tonunuza kadar her şey arzunuzu göstermelidir.

Işıkları Azaltmayı Unutmayın

Işıkları azaltıp loş ortamda minik tensel temaslar yapmalısınız. Örneğin ayak parmaklarınızla ayağına dokunuşlar, elinizle kulak ve boyun kısmına hafif dokunuşlar, nefesinizi hissetmenizi sağlayacak derecede yakın durmak ve yakın durmak. Tüm bunlar erkeğinizi kışkırtacaktır…

Erotik veya Tahrik Edici Bir Film

Tüm bunlarla beraber önceden hazırladığınız erotik bir film veya tahrik edici sahneleri bulunan güzel bir film sizi finale taşıyacaktır.

Sevişmeyi unutmuş veya her nedense soğumuş bir erkek karşısında böylesine istekli olduğunuzda ve bunu hissettirdiğinizde bu gece mutlaka ateşli bir sevişme ile tamamlanacaktır.

Hadi, hiç zaman kaybetmeden enerjisi düşmüş partneriz için üzerinize düşeni yapın ve istediğinizi alın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz