• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
 • * En az 8 karakter olmalıdır.
 • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Balık Burcu Nasıl Mutlu Olur

 • Beğen
  Loading...

Balık burcu erkeği özellikleri nelerdir?

Balık burcu bilindiği üzere su grubundadır ve hemen hemen tüm burç özelliklerini içerisinde barındırır. Ancak bu demek değildir ki balık burcunun kendine has özellikleri yoktur. Bu burç özellikle duygusallıkları ve hayalperestlikleriyle ünlüdür. Balık burcu erkekleri için astroloji, en belirgin özellik olarak nazik ve efendi bir kişilik olduklarını belirtmektedirler. Yani genel anlamda iyi kalpli ve yumuşak kalbe sahip insanlardır. Bunun yanı sıra balık burçlarının bir diğer en belirgin özelliği sezgilerinin çok güçlü oluşudur. Bu hem kadın hem de erkek balık burçları için geçerlidir.

Balık burcu kadını özellikleri nelerdir?

Balık burcu kadınlarının erkek balık burçlarına kıyasla belirgin bir özelliği daha vardır; meraklılık. Balık burcu kadınları gerçekten kültürlü insanlardır ve nezakete oldukça önem verirler. Fakat erkek balık burçlarına karşı daha duygusal olurlar. Bunun yanı sıra balık burcu kadınları özgün bir tarza sahiptirler ve özentilik/sahtecilikten hiç haz etmezler. Empati becerisi oldukça gelişmiş olan balık burcu kadını iş ve aşk hayatında da her zaman anlayışlı tavırlarıyla karşı tarafın beğenisini kazanmayı başarır.

Balık burcu erkeği/kadını nasıl mutlu edilir?

Balık burcu erkeğini etkilemenin ve mutlu etmenin pek çok yolu bulunur. Bunlardan ilki bu insanlara hiçbir zaman yapmacık tavırlarla yaklaşmamanız gerekmektedir. Samimiyete son derece önem veren balık burçları bu tavırlar karşısında hiç hoşnut olmazlar. Balık burcu erkeğini ikili ilişkilerde mutlu etmenin bir diğer önemli yolu ise onun hayallerine ayak uydurmanız ve o hayallere dahil olabilmenizdir. Balık burçları her zaman daha iyisini, daha doğrusunu hayallerindekini arzularlar. Tam da o noktaya ulaştığınız zaman balık burcunu haddinden fazla tatmin ve mutlu etmiş olursunuz.

Balık burcu kadınını mutlu etmek erkeğine kıyasla biraz daha kolaydır.

Balık Burcunu Mutlu Etmek

Balık Burcunu Mutlu Etmek

Balık burcu bir kadını mutlu etmek için en basit ifadesiyle, ona kendisi gibi yaklaşım göstermelisiniz. Bunun yapmanın ilk adımı ise mutlaka ama mutlaka fedakarlık yapmaktır. Kendinizden vazgeçerek onun için bir şeyler yapmayı göze aldığınızda onun gözünde göklere çıkabilirsiniz. Bunun yanı sıra ona karşı her daim anlayışlı olmanız gerekir. Onun hayallerine hitap eden ve uyum sağlayabilen her davranışınız gözünde bir artı puan almanızı sağlayacaktır.

Ayrıca İlişkide Bağlanmak ve Bağlanmanın Çeşitleri konumuzu da incelemek isteyebilirsiniz..

YAZAR
OKUYUCU YORUMLARI
 • Ali
  4 sene önce

  Test yorumdur

  24