2019 Parfüm Markaları ve Modelleri

2019’un trend parfüm modelleri. Parfüm kişiliğin dışa vurumudur. Aynı kıyafetlerimiz de olduğu gibi bizlerden birer iz taşıyan parfümlerin de en doğru şekilde tercih edilmesi gerekiyor. Özellikle de parfümlerin kullanımından önce kişilerin ten renklerinin o parfüme uygun olması gerekiyor. Herkesin ten renginin ve ten kokusunun farklı olmasından dolayı uygulanabilecek olan parfümün de kişiye göre değişim gösterebileceği bilinir. Belli başlı parfümlerin de pek çok kadın tarafından uzun yıllardır tercih edilen parfümler içerisinde yer aldığı görülmekte. 2019’a damgasını vuran parfüm markaları ve modelleri içerikli bu yazımızda sizler için en iyi olan parfümlerin marka ve modellerini vereceğiz.

Joy By Dior

Joy By Dior parfüm

Yıllardır en iyi parfüm markalarından birisi olmayı başarmış olan Christian Dior, Joy By Dior modeli ile 2019 yılında en çok tercih edilen parfüm modellerinden birisi olmuş. Chanel markasının da yine tüm dünyada en çok kullanılan markalardan birisi olduğunu biliyoruz. Tam 15 yıl aranın ardından yepyeni bir modeli il karşımıza çıkan Chanel, bu parfüme de No.5 ismini veriyor. Yeni çıkmasından dolayı da en çok kullanılan parfümler içerisinde yer aldığı söylenebilir.

400₺ gibi rakamlara bulunabilir.

 

Beautiful BelleBeautiful Belle parfüm

Çiçeksi kokuları tercih eden kadınların bu sene en çok kullandıkları parfümün de Beautiful Belle olduğu görülebilir. Portakal çiçeği kokusunu da barındıran bu parfümün önümüzdeki senelerde de tercih edilen başlıca parfüm markaları içerisinde yer alması bekleniyor. Bu parfüm kış mevsimlerinde de rahatlıkla tercih edilebilir.

240₺ gibi rakamlara bulunabilir.

1 Yorum

  1. beautiful belle’yi kullandım ve çok memnun kaldım. Bu yazıyı okumadan önce almıştım zaten şimdi denk geldi söyleyeyim dedim. İyi ve hoş kokulu bi parfüm arayanlar değerlendirebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz