17 temmuz cuma aktüel ürünler bim kataloğu
17 temmuz cuma aktüel ürünler bim kataloğu

17 Temmuz cuma günü aktüel ürünler bim kataloğunda yine uygun fiyatlı oldukça işimize yarayacak ürünler ile karşı karşıyayız. İndirimli fiyat fırsatını kaçırmamanız dileği ile bakalım cuma günü bim’e neler geliyor.

Dijitsu 32” HD Uydu Alıcılı Televizyon – 849,00₺

Dijitsu 32'' HD Uydu Alıcılı Televizyon - 849TL
Bimde Satılan Dijitsu 32” HD Uydu Alıcılı Televizyon – 849TL

Dijitsu ürünlerini sıklıkla bim mağazalarında görmeye başladık. Bim’deki bir çok elektronik ürünler Dijitsu markasına sahip. Bu hafta cuma günüde uygun fiyatıyla dikkat çeken 82 Ekran kendinden Hd uydu alıcılı Televizyon. Başlıca özellikleri aşağıdaki gibi;
• HD çözünürlük (1366×768)
• LED (Led Teknolojisi)
• USB – Video
• ATV Analog Tuner
• Class A enerji tüketimi
• Dahili HD uydu alıcısı
• USB
• 3x HDMI
• Yerli Üretim
• Picture Wizard (Resim sihirbazı kolay resim ayarlama fonksiyonu)
• DVB S2 Dahili Uydu Alıcı
• DVB C Kablolu Dijital Yayınları Alabilme
• DVB T2 Karasal Yayın Sistemine Uygun
• 2 Yıl Garanti


Fakir Elektrik Süpürgesi – 549,00₺

Fakir Elektrik Süpürgesi - 549TL
Bimde Satılan Fakir Elektrik Süpürgesi – 549TL

İster çeyizinize alın ister eskiyen süpürgenizi değiştirmek için bu fırsatı kaçırmamanızı öneririm. 1.5 lt toz haznesine sahip elektrikli süpürge 77,9 desibel ses seviyesine sahiptir. 5m güm kablosu size süpürürken kolaylık sağlayacaktır. 890W güce sahip Fakir marka süpürge kenar köşe aparatı, mobilya temizleme aparatı ve yer aparatı ile birlikte geliyor. Otomatik kablo sarıcı özelliği vardır.


Davul Fırın – 149,00₺

Davul Fırın Bim 17 Temmuz
Davul Fırın Bim 17 Temmuz

17 Temmuz Bim aktüel ürünlerinden bir diğeri de davlumbaz diye anlandırılan davul fırın. Cam elyaf kaplama yanmaz kablo takımı, emaye tepsi, paslanmaz rezidans ve sarma aparatı başlıca özelliklerindendir.


4 Kapak Tek Çekmeceli Çok Amaçlı Dolap – 199,00₺

4 Kapak Tek Çekmeceli Çok Amaçlı Dolap - 17 temmuz bim
Çok Amaçlı Dolap – Bim

Balkon, banyo veya farklı yerlerde de kullanıla bilen çok amaçlı dolap 17 temmuz bim aktüel ürünleri arasında yerini alıyor. 4 adet kapağı ve tek çekmecesi ile kullanacağınız her alanda işinize yarayacaktır.

199TL gibi güzel bir fiyata sahip bu ürün 17 temmuz salı günü bim marketlere geleceğini tekrar hatırlatalım.

 

 

 

 


Cam Işıklı Kettle – 99,90₺

Cam Işıklı Kettle - 17 temmuz bim
Cam Işıklı Kettle – 17 temmuz bim

Kettle ihtiyacınız varsa değerlendire bileceğiniz harika bir ürün, ışıklı kettle 17 temmuzda bim markette!

Işıklı Cam Kettle Özellikleri;
• Paslanmaz çelik gizli ısıtma elemanı
• 360° dönebilen kablosuz su ısıtıcı gövdesi
• LED Işıklı
• 2000 Watt
• Susuz çalışmama koruması
• 1.8 Litre İç Hacim


RAKLE 6’lı Yaldızlı Ayaklı Su Bardağı – 59,90₺

6’lı Yaldızlı Ayaklı Su Bardağı - 17 Temmuz Bim
6’lı Yaldızlı Ayaklı Su Bardağı – 17 Temmuz Bim

Bim marketlerde en çok tüketilen ürünlerden biride böyle şık bardak takımları olmaktadır. Gelmesiyle bitmesi bir olan bu ürünler çok rağbet görüyor. İster çeyiz için ister eviniz için alabileceğiniz bu şık 6 lı bardak takımına sahip olmak için elinizi çabuk tutmalısınız.

17 temmuz bim aktüel ürünlerinin en şık bardak takımı.

 


RAKLE 6’lı Yaldızlı Kahve Yanı Bardağı – 39,90₺

6’lı Yaldızlı Kahve Yanı Bardağı
6’lı Yaldızlı Kahve Yanı Bardağı

Yine rakle markası ile 6’lı yaldızlı kahve yanı bardağı şıklığı ile çabuk tükenecek gibi görünüyor. Kahvenizin yanında bu şık bardağı görmek istemez miydiniz?

Kaçırmamak için geldiği gün bim marketlere uğramayı unutmayın.

 

 

 


Katlı Kurabiyelik – 22,90₺

Katlı Kurabiyelik - 17 Temmuz Bim
Katlı Kurabiyelik – 17 Temmuz Bim

Masanızın şıklığına şıklık katacak olan 2 katlı kurabiyelik 17 Temmuz’da bim marketlerde sizi bekliyor olacak. Sarı kenar detayları ile oldukça zarif duran bu katlı kurabiyeliği mutlaka incelemelisiniz.


Mutfak Terazisi – 39,90₺

Mutfak Terazisi - 17 Temmuz Bim
Mutfak Terazisi – 17 Temmuz Bim

Yemek tariflerinde gramaj ile belirtilen ölçüleri artık çok rahat bir şekilde tartarak tarife katabilirsiniz. Bu şık mutfak terazisi 5kg’a kadar tartabiliyor. Ayrıca dara fonksiyonu ile üzerinize koyduğunuz malzemenin darasını çıkartabilir. Pil ile çalışan bu şık mutfak terazisi pili azaldığında düşük pil uyarısında da buluna biliyor.


Fakir Kıyma Makinesi – 329,00₺

Fakir Kıyma Makinesi - 17 Temmuz Bim
Fakir Kıyma Makinesi – 17 Temmuz Bim

Kurban bayramının da yaklaşması ile beraber hemen herkes etin bir kısmını kıyma yapmak üzere yolu kasaplara düşecektir. Kendi işini kendi görmek isteyenler için 17 temmuz bim aktüel ürünler kataloğundaki bu ürünü kaçırmamanız gerekmektedir.

Malum Covid-19 salgınıyla artık doğru düzgün güvenebileceğimiz pek az yer var. Kasaplar kıyma makineleri ile bir çok müşteriye hizmet sağlamaktadırlar. Her müşteri sonrası kıyma makinesini dezenfekte edemezler çünkü dezenfekanın çekilen kıymaya bulaşma ihtimali çok yüksek olur.

Kendi evinizde kıyma çekmek istiyorsanız işte karşınızda Fakir EK200 Kıyma makinesi. Bu kıyma makinesinin kaymayı önleyen ayakları vardır. Eti yerleştireceğiniz tepsisi ve eti itmek için itme sapı bulunuyor. İçli köfte ve sosis yapma aparatı vardır ve yüksek kalitede paslanmaz çelik bıçakları ile kıyma aşaması çok kolay olacak. Tıkanmayı önleyen geri sarma özelliği bulunmaktadır. Maksimum 200w ile çalışmaktadır. Çapları 2,75 mm 4,5 mm olan iki ayrı paslanmaz çelik kıyma diski ile farklı incelikte kıyma çekebilme özelliği de oldukça dikkat çekiyor.


17 Temmuz Cuma Günü Aktüel Ürünler Bim Kataloğunun tüm ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz. Bim Aktüel Ürünler 17 Temmuz Cuma

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz